Trójmiasto: doskonała lokalizacja na urlop

Dużo Polaków wielbi Bałtyk. Spora ilość urlopowiczów w miejsce zagranicznych wyjazdów decyduje się na wakacje nad polskim morzem. Pobierowo, Mielno, Ustka – to tylko wybrane najpopularniejsze punkty podróży. Sporo osób mimowolnie przeocza Gdańsk, Gdynię i Sopot ilustrując sobie tłumy podróżnych. Trójmiasto jest co roku bardziej popularne, jednakże nadal nie sposób mówić o wyjątkowym tłumie, krępującym wygodne urlopowanie.

Pobyt nad Bałtykiem: Trójmiasto

Całe Trójmiasto zdecydowanie warto zwiedzić szczególnie, jeśli rozważamy dłuższy pobyt nad Bałtykiem. Urlop w większej miejscowości zapewnia nam różne możliwości. Po 1. – nie mamy gwarancji, czy przez cały urlop będziemy cieszyć się upalnym latem. Nocleg w mieście gwarantuje, iż nawet kiedy aura nam nie podpasuje, z pewnością nie będziemy niesamowicie znudzeni. Piękne Stare Miasto w Gdańsku to „must-see” dla każdego pasjonata ciekawych kawiarni i wspaniałego jedzenia. Trójmiasto to nie tylko Gdańsk Taxi podrzuci nas do sąsiedniego pięknego Sopotu, gdzie będziemy mieli okazję pospacerować po słynnym Monciaku. Eksplorując Trójmiasto bez wątpienia warto zwiedzić też nowoczesną Gdynię.

Plażowanie w Trójmieście

Niektórzy mogą mieć obawy dotyczące trójmiejskich plaż oraz tego, czy będą one roiły się od plażowiczów. Jak najbardziej mamy punkty gdzie jest nieco bardziej tłoczno oraz takie, na których nie odnajdziemy tłumów. To oznacza, każdy może odkryć coś, co będzie mu najbardziej odpowiadać. Wypoczynek w Trójmieście polecamy jest najbardziej w czerwcu i wrześniu, kiedy jest jeszcze piękna pogoda, ale sezon urlopowy jeszcze się nie zaczął czy już wygasł.